Aktualnosci Aktualnosci Partnerstwo Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) Publikacje Multimedia Zrealizowane projekty Kontakt
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj


UP


UP


UP

Strona główna / Aktualności


AktualnościZAPROSZENIE NA KOFERENCJĘ ROZPOCZYNAJĄCĄ REALIZACJĘ STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ (LSR) LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA

2016-08-22 Obrazek
Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska serdecznie zaprasza członków i partnerów LGD Gościnna Wielkopolska, liderów lokalnych (w tym radnych i sołtysów), osoby zainteresowane dofinansowaniem działalności gospodarczej w zakresie produkcji, przetwórstwa i sprzedaży lokalnych produktów żywnościowych z obszaru Gościnnej Wielkopolski na Konferencję rozpoczynającą realizację Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) LGD Gościnna Wielkopolska. Konferencja odbędzie się 05 września 2016 r. od godz. 10.00 w sali konferencyjnej Klasztoru na Św. Górze w Piaskach. Zgłoszenia udziału w konferencji, wyłącznie telefonicznie, będą przyjmowane do 30 sierpnia 2016 r. do godz. 12.00.

GMINA KROBIA ZAPRASZA NA SZKOLENIE DO DOMACHOWA - REALIZACJA PROJEKTU W RAMACH KSOW NA LATA 2016-2020

2016-08-22 Obrazek
GMINA KROBIA w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania Gościnna Wielkopolska serdecznie zaprasza na szkolenie dotyczące metodyki wzmacniania walorów atrakcyjności wsi poprzez kształtowanie przestrzeni publicznej na przykładzie Domachowa w ramach realizacji operacji: „Proces wzmacniania walorów atrakcyjności wsi poprzez kształtowanie przestrzeni publicznej – przykładem inicjatywy mieszkańców w zakresie rozwoju wsi”. Szkolenia, odbędą się w dniach 7 i 22 września 2016 r. o godz. 10.00 w Gościńcu Biskupiańskim w Domachowie. Szczegóły na załączonym zaproszeniu.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ZWIĄZANA Z REALIZACJĄ LSR LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA

2016-08-21 Obrazek
Przypominamy wszystkim potencjalnym wnioskodawcom zainteresowanym włączeniem się w realizację Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) LGD Gościnna Wielkopolska o konieczności posiadania numeru identyfikacyjnego producenta nadawanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Wniosek o wpis do ewidencji producentów należy złożyć w odpowiednim oddziale powiatowym ARiMR.

PROMOCJA LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA GOŚCINNA WIELKOPOLSKA PODCZAS DOŻYNEK POWIATOWYCH W GOSTYNIU

2016-08-18 Obrazek
15 sierpnia 2016 r. podczas dożynek powiatowych w Gostyniu na Świętej Górze Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska promowała Lokalną Strategię Rozwoju.

Projekty współpracy

Ikonka
Podróże z Panem Tadeuszem
http://www.youtube.com/embed/TRp8mRZemzw?controls=2&showinfo=0&rel=0&vq=medium
http://www.prow.umww.pl/
http://www.minrol.gov.pl/
http://www.faow.org.pl
http://www.arimr.gov.pl/
http://www.minrol.gov.pl/DesktopDefault.aspx?TabOrgId=1733&LangId=0
http://goscinnawielkopolska.pl/strona1/
Mapa