Aktualnosci Aktualnosci Partnerstwo Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) Publikacje Multimedia Zrealizowane projekty Kontakt
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj


UP


UP


UP

Strona główna / Aktualności


AktualnościUWAGA! WAŻNA INFORMACJA ZWIĄZANA Z FUNKCJONOWANIEM BIURA LGD

2016-10-31 Obrazek
W dniu 31 października 2016 r. (poniedziałek) mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie telefonicznym i e-mailowym z biurem LGD w Pępowie w związku z pracami konserwatorsko - modernizacyjnymi. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na tel.komórkowy 607879665. Za utrudnienia przepraszamy.

SPOTKANIE INFORMACYJNE NT. ZASAD OCENIANIA I WYBORU OPERACJI W RAMACH LSR LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA

2016-10-28 Obrazek
Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska realizując Plan komunikacji rozpoczęła spotkania informacyjne. Spotkanie odbyło się 27.10.2016 r. w Racocie i w Miejskiej Górce.

SZKOLENIE DLA LOKALNYCH GRUP DZIAŁANIA Z WIELKOPOLSKI

2016-10-27 Obrazek
Pracownicy Biura LGD Gościnna Wielkopolska wzięli udział szkoleniu zorganizowanym w dniu 26 października 2016r. przez Urząd Marszałkowski. Podczas spotkania omówione zostały kwestie związane z zasadami ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej w ramach podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej oraz pozostałych zakresów wsparcia, ogłaszania naborów wniosków, zasadami wymiany informacji pomiędzy LGD a SW i oceną dokumentacji dotyczącej wyboru operacji. Odpowiedziano również na pytania zgłaszane przez Lokalne Grupy Działania związane z wdrażaniem poddziałania 19.2.

SZKOLENIE CZŁONKÓW RADY LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA - REALIZACJA PLANU SZKOLEŃ

2016-10-20 Obrazek
W dniu 19 października 2016 roku odbyło się kolejne szkolenie członków Rady LGD Gościnna Wielkopolska w ramach realizacji Planu szkoleń dla członków organu decyzyjnego i pracowników biura LGD stanowiącego załącznik do Umowy o warunkach i sposobie realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) zawartej w dniu 17 maja 2016 roku. Zakres tematyczny szkolenia obejmował analizę formalną i ekonomiczną operacji, dokumentację operacji i ustalenie kwoty wsparcia.

Projekty współpracy

Ikonka
Podróże z Panem Tadeuszem
http://www.youtube.com/embed/TRp8mRZemzw?controls=2&showinfo=0&rel=0&vq=medium
http://www.prow.umww.pl/
http://www.minrol.gov.pl/
http://www.faow.org.pl
http://www.arimr.gov.pl/
http://www.minrol.gov.pl/DesktopDefault.aspx?TabOrgId=1733&LangId=0
http://goscinnawielkopolska.pl/strona1/
Mapa