Strona główna / Menu główne / Odnowa i rozwój wsi
Ocena operacji odnowa i rozwój wsi |
Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 30 stycznia 2014 r. odbyło się posiedzenie Rady oceniające operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.
Poniżej lista rankingowa ocenionych operacji i lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 30.01.2014 r.
LISTA OCENIONYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska
operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy
w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”
Lp. |
Nazwa Wnioskodawcy |
Tytuł operacji |
Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD |
Wnioskowana kwota pomocy |
Liczba uzyskanych punktów lub brak zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju |
1 |
Gmina Piaski |
PRZYSTAŃ "ŻGALINY" - zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w miejscowości Szelejewo Pierwsze na cele rekreacyjne wraz z infrastrukturą towarzyszącą |
GW-OW4/10/13 |
135 000,00 |
21 |
2 |
Gmina Krobia |
RAJSKI MOSTEK - zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w miejscowości Niepart |
GW-OW4/06/13 |
131 100,00 |
18 |
3 |
Gmina Dolsk |
"Miejsca spotkań na szlaku rowerowym". |
GW-OW4/02/13 |
58 000,00 |
16 |
4 |
Gmina Czempiń |
Krąg Herkulesa - budowa siłowni zewnętrznej wraz z infrastrukturą rekreacyjną i towarzyszącą |
GW-OW4/03/13 |
110 000,00 |
16 |
5 |
Gmina Krzywiń |
Przebudowa infrastruktury rynku w Krzywiniu. |
GW-OW4/09/13 |
100 000,00 |
16 |
6 |
Gmina Kościan |
Budowa ścieżki rowerowej Stare Oborzyska - Pianowo |
GW-OW4/01/13 |
244 000,00 |
15 |
7 |
Gmina Pępowo |
"Kasztanówka" miejscem spotkań i wypoczynku - utwardzenie powierzchni gruntu i budowa oświetlenia terenu przy ul. Sportowej w Pępowie |
GW-OW4/04/13 |
61 180,00 |
14 |
8 |
Gmina Kobylin |
Podniesienie standardu centrum kulturalnego poprzez remont świetlicy wiejskiej w Smolicach |
GW-OW4/05/13 |
82 600,00 |
14 |
9 |
Gmina Miejska Górka |
Budowa skateparku i kortu tenisowego w Miejskiej Górce |
GW-OW4/07/13 |
162 820,00 |
14 |
10 |
Gmina Pakosław |
III etap budowy ścieżki pieszo - rowerowej wraz z miejscami postojowymi przy zbiorniku wodnym "Pakosław" |
GW-OW4/08/13 |
47 000,00 |
14 |
11 |
Gmina Jutrosin |
Przebudowa chodnika - na ścieżkę pieszo - rowerową, ul. Garncarska w Jutrosinie |
GW-OW4/11/13 |
72 300,00 |
14 |
Operacje zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje z taką samą liczbą punktów uporządkowane są według kolejności wpływu wniosku o przyznanie pomocy.
Przewodniczący Rady
Henryk Bartoszewski
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu oceniającym operacje,
które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania
„Odnowa i rozwój wsi”
30.01.2014 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) - Przewodniczący Rady
2. Kazimierz Chudy (Gmina Pakosław ) - Zastępca Przewodniczącego Rady
3. Bernard Jasiński (Gmina Kobylin)
4. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)
5. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
6. Zenon Norman (Gmina Piaski)
7. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)
8. Dorota Lew - Pilarska (Gmina Czempiń)
9. Krystyna Konieczna (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie)
10. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
11. Marek Stach (Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce)
12. Zdzisław Gidaszewski (Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe "JUNA-TRANS" Sp. z o.o.)
13. Mieczysław Nowacki (Gospodarstwo Agroturystyczne „BAJKA" Urszula Nowacka)
14. Marek Pinkowski (SOPLICOWO FILMOWE Marek Pinkowski)
15. Krzysztof Szczepaniak
(„STER-GAZ" Wytwarzanie Urządzeń Kotłowych Andrzej i Krzysztof Szczepaniak spółka jawna)
16. Maria Cichocka (PHU „CEGUM" Ogumienie - Akcesoria - Usługi Cichocka Maria)
17. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)
18. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie)
19. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie „DZIECKO" w Gostyniu)
20. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)
21. Damian Braszak (Czempińskie Towarzystwo Śpiewacze „HARFA")
22. Barbara Gościniak
23. Artur Jarus
24. Emilia Kuźnia
25. Gerard Misiaczyk
26. Piotr Poprawa
27. Mirosław Stachowiak