Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 28 kwietnia 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady dokonujące wyboru operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”.
Poniżej lista wybranych operacji oraz lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Lista operacji, które nie zostały wybrane jest pusta.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 28.04.2010 r.
LISTA WYBRANYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania
Gościnna Wielkopolska
Działanie 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju
dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania
„Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”
Lp.
|
Nazwa Wnioskodawcy
|
Tytuł operacji
|
Lokalizacja operacji
|
Numer identyfikacyjny
Wnioskodawcy
|
NIP Wnioskodawcy
|
Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD
|
Liczba uzyska nych punktów
|
Kwota
w ramach
LSR
|
1
|
Emilia Kuźnia
|
Rozwój działalności agroturystycznej poprzez podniesienie jakości obiektu
i wyposażenia
|
Domaradzice (Obszar LSR)
|
038202574
|
6991212596
|
GW-R1/01/10
|
15
|
56.558,50
|
2
|
Beata Walkowiak
|
Uprawa, kiszenie szparaga i jego promocja w gospodarstwie agroturystycznym
|
Pakosław
(Obszar LSR)
|
038026825
|
6991068432
|
GW-R1/02/10
|
11
|
23 848
|
3
|
Katarzyna Marciniak
|
Adaptacja pomieszczeń gospodarczych na kwaterę agroturystyczną
|
Pępowo
(Obszar LSR)
|
034838795
|
6961552577
|
GW-R1/03/10
|
11
|
100 000
|
Operacje na liście uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.
Henryk Bartoszewski
……………………..
Przewodniczący Rady
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu dokonującym wyboru,
operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania
„Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”
28.04.2010 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady
2. Paweł Buksalewicz (Gmina Krzywiń )
3. Sebastian Czwojda (Gmina Krobia)
4. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)
5. Stanisław Krysicki (Gmina Pępowo)
6. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
7. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)
8. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)
9. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
10. Marek Stach (Ośrodek Kultury w Miejskiej Górce)
11. Małgorzata Jurdeczka (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" – Małgorzata Jurdeczka)
12. Urszula Nowacka (Gospodarstwo Agroturystyczne "BAJKA" Urszula Nowacka)
13. Marek Pinkowski (SOPLICOWO FILMOWE Marek Pinkowski)
14. Krzysztof Szczepaniak („STER-GAZ” Wytwarzanie Urządzeń Kotłowych Andrzej i Krzysztof Szczepaniak spółka jawna)
15. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)
16. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie)
17. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie "DZIECKO" w Gostyniu)
18. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)
19. Artur Jarus
20. Grażyna Kuźmińska
21. Emilia Kuźnia
22. Gerard Misiaczyk
23. Piotr Poprawa