Strona główna / Menu główne / Wyniki naborów 2010
Ocena operacji małe projekty |
Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 17 maja 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady oceniające operacje, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów.
Poniżej lista rankingowa ocenionych operacji i lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 17.05.2010 r.
LISTA OCENIONYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju
Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska
Lp. |
Nazwa Wnioskodawcy |
Tytuł operacji |
Liczba uzyskanych punktów lub brak zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju |
1 |
Gmina Krobia |
Wytyczenie i oznakowanie Biskupińskiego Szlaku Turystycznego na obszarze LGD Gościnna Wielkopolska oraz jego promocja podczas I Złazu Wielkopolskich Włóczykijów |
21 |
2 |
Stowarzyszenie "CENTRUM ROZWOJU GMINY KOŚCIAN" |
Bliskie a nieznane. . . coraz bliżej |
19 |
3 |
Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" Racot |
Biegaj z nami na olimpijskim szlaku - Racot 2011 |
18 |
4 |
Fundacja "Gościnna Wielkopolska" |
Pielgrzymowanie na drodze świętego Jakuba 2011 |
16 |
5 |
Bractwo Kurkowe w Dolsku |
Turniej strzelecki o Złotą Szablę LGD Gościnna Wielkopolska |
14 |
6 |
Jurdeczka Małgorzata |
Podniesienie jakości usług gospodarstwa agroturystycznego i atrakcyjności działalności dzięki zakupowi sprzętu i organizację imprezy kulturalno - sportowej |
13 |
7 |
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie |
Konkurs plastyczny pt. "Krajobraz Gościnnej Wielkopolski - pejzaż, kultura, architektura, tradycje" |
10 |
8 |
Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" Racot |
Muzeum pamiątek olimpijskich w Racocie |
10 |
9 |
Towarzystwo Miłośników Ziemi Jutrosińskiej |
Zeszyty Historyczne część I Powstańcy Wielkopolscy Ziemi Jutrosińskiej 1918-1919 |
9 |
10 |
Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera |
Śladami Józefa Zeidlera, wspaniałego kompozytora - młodzi adepci Świętogórskiej Orkiestry Dętej |
8 |
11 |
Towarzystwo Edukacyjno - Kulturalne Ziemi Pępowskiej |
Bieg katyński |
8 |
12 |
Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Pakosławiu |
Sprawny i wyszkolony strażak gwarancją bezpieczeństwa turystów, rekreantów i mieszkańców w Gminie Pakosław |
8 |
13 |
Fundacja MIEJSCE MOJE |
Dziedzictwo kulturowe szansą na rozwój |
7 |
14 |
KLUB JEŹDZIECKI "MERKURY" DALESZYN PRZY STADNINIE KONI STRÓŹYŃSKI W DALESZYNIE |
Zorganizowanie dwudniowych zawodów konnych połączonych z wystawą zabytkowych sprzętów i urządzeń rolniczych |
7 |
15 |
Centrum Rozwoju Gminy Pępowo |
Lokalny Inkubator Aktywności Społecznej w Pępowie |
6 |
Operacje poza limitem środków w ramach naboru |
|||
16 |
Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Wojsk II Rzeczpospolitej Polskiej Odwach |
IV Zlot grup rekonstrukcyjnych i historycznych pojazdów wojskowych "Strefa militarna 2011" |
5 |
17 |
Kuźmiński Andrzej |
Publikacja przewodnika turystycznego "KUCHNIA W STRZEMIONACH" |
5 |
Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju |
|||
18 |
Media Projekt Film Reklama Promocja Dariusz Wujek |
Wideokronika Gościnnej Wielkopolski |
brak zgodności z LSR |
19 |
Fundacja Ziemi Krobskiej im. prof. Rajmunda Teofila Hałasa |
Fabryka Mebli - remont i wyposażenie na cele muzealne |
brak zgodności z LSR |
20 |
Stowarzyszenie Edukacyjne MCA |
Muzyka na szlakach tradycji - Lubiń 2010 |
brak zgodności z LSR |
Operacje poza limitem środków w ramach naboru |
Operacje na liście uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.
Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według kolejności rozpatrywania.
Henryk Bartoszewski
………………………………
podpis Przewodniczącego Rady
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu oceniającym operacje,
które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,
ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów.
17.05.2010 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady
2. Paweł Buksalewicz (Gmina Krzywiń)
3. Kazimierz Chudy (Gmina Pakosław ) – Zastępca Przewodniczącego Rady
4. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)
5. Stanisław Krysicki (Gmina Pępowo)
6. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
7. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)
8. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
9. Marek Stach (Ośrodek Kultury w Miejskiej Górce)
10. Zdzisław Gidaszewski (Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe "JUNA-TRANS" Sp. z o.o.)
11. Małgorzata Jurdeczka (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" – Małgorzata Jurdeczka)
12. Urszula Nowacka (Gospodarstwo Agroturystyczne "BAJKA" Urszula Nowacka)
13. Marek Pinkowski (SOPLICOWO FILMOWE Marek Pinkowski)
14. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)
15. Mariusz Duda ("LZS Krobianka Krobia" w Krobi)
16. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie)
17. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie "DZIECKO" w Gostyniu)
18. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)
19. Krzysztof Fekecz
20. Artur Jarus
21. Emilia Kuźnia
22. Gerard Misiaczyk
23. Roman Podgórski
24. Piotr Poprawa