Aktualnosci Aktualnosci Partnerstwo Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) Publikacje Multimedia Zrealizowane projekty Kontakt
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj


UP


UP


UP

Strona główna / Aktualności


AktualnościTV GOSTYŃ O LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA

2016-09-22 Obrazek
TV Gostyń przygotowała i udostępniła na swojej stronie internetowej materiał filmowy informujący o rozpoczęciu realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) LGD Gościnna Wielkopolska. Zachęcamy do oglądania!

TV LESZNO O LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA

2016-09-22 Obrazek
Telewizja Leszno przygotowała i udostępniła na swojej stronie internetowej materiał filmowy informujący o rozpoczęciu realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) LGD Gościnna Wielkopolska. Film dostępny jest również na YOUTUBE. Zachęcamy do oglądania!

ULOTKA INFORMACYJNA LSR LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA - DOSTĘPNA NA STRONIE

2016-09-21 Obrazek
Potencjalnych wnioskodawców zainteresowanych włączeniem się w realizację Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) LGD Gościnna Wielkopolska zapraszamy do zapoznania się z ulotką informacyjną wydaną przez LGD Gościnna Wielkopolska. Zapraszamy do lektury!

SZKOLENIE CZŁONKÓW RADY LGD GOŚCINNA WIELKOPOLSKA - REALIZACJA PLANU SZKOLEŃ

2016-09-20 Obrazek
W dniu 20 września 2016 roku odbyło się szkolenie członków Rady LGD Gościnna Wielkopolska w ramach realizacji Planu szkoleń dla członków organu decyzyjnego i pracowników biura LGD stanowiącego załącznik do Umowy o warunkach i sposobie realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR)) zawartej w dniu 17 maja 2016 roku. Zakres tematyczny szkolenia obejmował podstawy i zasady funkcjonowania Rady LGD Gościnna Wielkopolska. Szkolenie prowadziła Urszula Pużanowska – Dyrektor LGD ds. administracyjnych i wdrożeniowych. Szkolenie odbyło się w sali szkoleniowej w budynku siedziby LGD Gościnna Wielkopolska w Pępowie.

Projekty współpracy

Ikonka
Podróże z Panem Tadeuszem
http://www.youtube.com/embed/TRp8mRZemzw?controls=2&showinfo=0&rel=0&vq=medium
http://www.prow.umww.pl/
http://www.minrol.gov.pl/
http://www.faow.org.pl
http://www.arimr.gov.pl/
http://www.minrol.gov.pl/DesktopDefault.aspx?TabOrgId=1733&LangId=0
http://goscinnawielkopolska.pl/strona1/
Mapa